РК АЛКАЛОИД – РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
11/11/2021 19:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Алкалоид101525
РК Голден Арт КЛ7131225