Детали

Датум Ч. League Сезона
02/10/2022 13:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Аеродром141933
Голден Арт162036