Работнички – Пелистер

Детали

Датум Ч. League Сезона
16/10/2019 16:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички131629
РК Пелистер171734