Наши пријатели

Работнички – Младост 09

Details

Date Time League Season
05/05/2019 14:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2018/2019

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички171633
Младост 09111728

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright