Работнички – ГРК Тиквеш 2014

Детали

Датум Ч. League Сезона
11/05/2019 15:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички251944
ГРК Тиквеш 2014181533