Пролет – Вардар

На кратко

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

ЗАПИСНИК – РК ПРОЛЕТ 62 – РK ВАРДАР 26.05.2015

Детали

Датум Ч. League Сезона
26/05/2015 19:30 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
РК Пролет 621020
РК Вардар1737