Пролет 62 – Пелистер

Детали

Датум Ч. League Сезона
27/04/2019 19:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62121830
РК Пелистер121628