Наши пријатели

Пролет 62 – Пелистер

Details

Date Time League Season
07/12/2019 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62171936
РК Пелистер111526

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright