Прилеп – Вардар

На кратко

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Р.К.Прилеп-Р.К.Вардар 20 maj 2015

Детали

Датум Ч. League Сезона
20/05/2015 19:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
РК Прилеп1224
РК Вардар1536