Прилеп – Пролет

На кратко

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Р.К. ПРИЛЕП – Р.К ПРОЛЕТ КРАЈ

Детали

Датум Ч. League Сезона
30/05/2015 19:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
РК Прилеп1225
РК Пролет 621425