Наши пријатели

Преспа – Работнички

Recap

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Prespa – Rabotnicki (13.04.2015) 22-23

Details

Date Time League Season
13/04/2015 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Преспа 2015822
РК Работнички1023

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright