Преспа – Работнички

На кратко

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Prespa – Rabotnicki (13.04.2015) 22-23

Детали

Датум Ч. League Сезона
13/04/2015 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
РК Преспа 2015822
РК Работнички1023