Преспа – Пелистер

На кратко

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Zapisnik RFM – 2014-15 Prespa & Pelister

Детали

Датум Ч. League Сезона
30/05/2015 17:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
РК Преспа 20151831
РК Пелистер2437