Наши пријатели

Преспа – Охрид

Recap

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Zapisnik RFM – 2014-15 Prespa & ohrid

Details

Date Time League Season
28/05/2015 20:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Преспа 20151219
ГРК Охрид2344

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright