Наши пријатели

Пелистер – Работнички

Recap

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Zapisnik

Details

Date Time League Season
03/06/2015 16:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Пелистер1732
РК Работнички1116

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright