Пелистер – Работнички

Детали

Датум Ч. League Сезона
29/02/2020 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер191433
РК Работнички100717