Наши пријатели

Пелистер – Преспа

Recap

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Zapisnik Pelister – Prespa 30.04.2015

Details

Date Time League Season
02/05/2015 18:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Пелистер1628
РК Преспа 20151225

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright