Наши пријатели

Пелистер – Охрид

Recap

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Zapisnik Pelister – Ohrid 11.04.2015

Details

Date Time League Season
11/04/2015 18:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Пелистер1225
ГРК Охрид1223

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright