Наши пријатели

Пелистер – Металург 2

Recap

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Zapisnik

Details

Date Time League Season
20/05/2015 18:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Пелистер2036
Металург 21226

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright