Охрид – Работнички

На кратко

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

записник Охрид-Работнички

Детали

Датум Ч. League Сезона
20/05/2015 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
ГРК Охрид1120
РК Работнички616