Наши пријатели

Охрид – Преспа

Recap

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Ohrid-Prespa (2)

Details

Date Time League Season
25/04/2015 19:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
ГРК Охрид1429
РК Преспа 2015410

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright