МРК КУМАНОВО – РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
19/03/2022 19:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
МРК Куманово131326
РК Голден Арт КЛ7141428