Наши пријатели

МРК Куманово – РК Алушoвски

Details

Date Time League Season
13/10/2019 18:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
МРК Куманово172138
РК Алушовски121325

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright