МРК КУМАНОВО – ГРК БОРЕЦ 1950

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

Датум Ч. League Сезона
12/05/2024 12:00 КАДЕТСКА МАШКА ЛИГА - ГРУПА В 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
МРК Куманово252449
МРК Борец1950091524