МРК БОРЕЦ 1950 – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
06/11/2022 17:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
МРК Борец1950110920
РК Голден Арт КЛ7242751