МРК БОРЕЦ 1950 – РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД

Детали

Датум Ч. League Сезона
01/04/2023 18:00 Прва Лига - Плеј Аут 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
МРК Борец1950141226
РК Бисинов Фруит Ленд162137