Металург 2 – Работнички

На кратко

СТАТИСТИКА ОД НАТПРЕВАРОТ

Металург2-Работнички записник

Детали

Датум Ч. League Сезона
28/05/2015 19:30 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
Металург 21427
РК Работнички1427