Наши пријатели

КЛ 7 – ГРК Тиквеш 2014

Details

Date Time League Season
11/11/2019 17:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
КЛ 7121123
ГРК Тиквеш 2014131225

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright