КЛ 7 – ГРК Борец

Детали

Датум Ч. League Сезона
23/11/2019 13:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
КЛ 7211839
ГРК Борец061319