ГРК ТИКВЕШ 2014 – РК РАБОТНИЧКИ

Детали

Датум Ч. League Сезона
29/10/2020 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014161733
РК Работнички111021