ГРК ТИКВЕШ 2014 – РК МЛАДОСТ 1977

Детали

Датум Ч. League Сезона
30/10/2023 19:30 КАДЕТСКА МАШКА ЛИГА - ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014172542
РК Младост 1977202141