ГРК ТИКВЕШ 2014 – РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
22/10/2022 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014121628
РК Голден Арт КЛ7101121