ГРК ТИКВЕШ 2014 – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
07/04/2024 11:00 КАДЕТСКА МАШКА ЛИГА - ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014121729
РК Голден Арт КЛ7161329