ГРК ТИКВЕШ 2014 – РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2

Детали

Датум Ч. League Сезона
10/09/2023 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеКрај
ГРК Тиквеш 20141428
РК Еурофарм Пелистер 21026