ГРК Тиквеш 2014 – Работнички

Детали

Датум Ч. League Сезона
23/03/2019 18:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014112031
РК Работнички151833