Детали

Датум Ч. League Сезона
15/12/2019 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014121022
КЛ 7071421