Наши пријатели

ГРК Тиквеш 2014 – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
12/10/2019 15:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014212142
ГРК Борец060713

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright