Наши пријатели

ГРК ТИКВЕШ 2014 – ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Details

Date Time League Season
10/04/2021 16:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014151530
Голден Арт – КЛ 7141327

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright