ГРК ОХРИД – РК КУЗМАН ВАРДАР ИЛИНДЕН

Детали

Датум Ч. League Сезона
12/11/2023 12:00 КАДЕТСКА МАШКА ЛИГА - ГРУПА А 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Охрид202949
РК Кузман Вардар061319