Наши пријатели

ГРК ОХРИД – ГОЛДЕН АРТ КЛ 7

Details

Date Time League Season
22/11/2020 17:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА А 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Охрид151227
Голден Арт – КЛ 7141024

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright