Наши пријатели

ГРК БОРЕЦ – РК ТЕКСТИЛЕЦ

Details

Date Time League Season
20/03/2021 18:00 Прва Лига - Плеј Аут 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец141327
РК Текстилец151328

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright