ГРК БОРЕЦ – РК ШАМПИОН

Детали

Датум Ч. League Сезона
11/10/2020 12:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец121931
РК Шампион132033