ГРК БОРЕЦ – РК ШАМПИОН

Детали

Датум Ч. League Сезона
05/03/2022 17:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец161935
ЖРК Шампион081725