ГРК БОРЕЦ – РК РАБОТНИЧКИ

Детали

Датум Ч. League Сезона
30/10/2021 19:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец161026
РК Работнички131528