ГРК Борец – РК Преспа 2015

Детали

Датум Ч. League Сезона
10/11/2019 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец111627
РК Преспа 2015111728