ГРК БОРЕЦ – РК ПРЕСПА 2015

Детали

Датум Ч. League Сезона
19/02/2022 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец151833
РК Преспа 2015111021