Наши пријатели

ГРК БОРЕЦ – РК ПРЕСПА 2015

Details

Date Time League Season
24/10/2020 15:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец161531
РК Преспа 2015111526

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright