Наши пријатели

ГРК Борец – РК Младост Богданци

Details

Date Time League Season
05/10/2019 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец111122
РК Младост Бог.191736

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright