ГРК БОРЕЦ – РК МЛАДОСТ 1977

Детали

Датум Ч. League Сезона
03/10/2021 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец071522
РК Младост 1977141226