ГРК Борец – КЛ 7

Детали

Датум Ч. League Сезона
21/09/2019 20:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец040913
КЛ 7191635