Наши пријатели

ГРК Борец – Јехона

Details

Date Time League Season
21/11/2019 20:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец211435
РК Јехона171734

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright